Google запустила безкоштовного «вбивцю» WhatsApp для Android

За всю свою більш ніж 20-річну історію компанія Google встигла запустити десятки успішних проектів, проте є сфери, де їй дуже не пощастило в силу ряду причин, в тому числі через неправильні рішення керівництва. Проте, «пошуковий гігант» не збирається здаватися і відступати під натиском своїх конкурентів. Так, уже в першій половині 2019 року американська корпорація позбудеться від WhatsApp, Skype і інших месенджерів на Android, оскільки користувачам гаджетів на базі даної ОС запропонують альтернативний спосіб для спілкування, більш простий і зручний.

Як стало відомо від офіційного джерела, вже незабаром на базі платформи Android Messages буде запущений спеціальний месенджер, який буде працювати на мобільних пристроях під управлінням однойменної операційної системи. Щоб почати використовувати такий сервіс для спілкування буде достатньо просто встановити SIM-карту в смартфон, після чого можна буде обмінюватися повідомленнями і файлами, причому абсолютно безкоштовно. При цьому, робити це стане можливим і без підключення до інтернету.

Спеціально для сервісу Android Messages компанія Google багато років створювала технологію RCS, яка вдає із себе просунуті SMS. Нова розробка відрізняється від старої тим, що з її допомогою можна відправляти тексти будь-якого обсягу, а також передавати файли на високій швидкості. Використовувати таку технологію зможуть клієнти таких стільникових операторів, які її впровадять, а серед таких вже близько п’яти десятків. За рахунок цього користувачі зможуть використовувати месенджер навіть при відключеному мобільному інтернеті.

За допомогою Android Messages можна відправляти повідомлення і файли, а також, крім того, здійснювати голосові дзвінки і робити відеодзвінки. В майбутньому Google обіцяє додати підтримку групових розмов. За замовчуванням дане програмне забезпечення буде встановлене на смартфони LG, Motorola, Sony, HTC, ZTE, Micromax, HMD Global (Nokia), Archos, BQ, Cherry Mobile, Condor, Fly, General Mobile, Lanix, LeEco, Lava, Kyocera, MyPhone , QMobile, Symphony і Wiko, що зробить його вкрай популярним, змусивши багатьох людей відмовитися від WhatsApp і його аналогів.

Само собою, що новий сервіс для спілкування від Google буде повністю безкоштовним, а додаток Android Messages за замовчуванням буде вбудований в багато мобільних пристроїв на ринку, тоді як власники інших зможуть встановити його з магазину Google Play. Залишилося тільки дочекатися запуску, який має відбутися в першій половині 2019 року.

Джерело
ІНШІ НОВИНИ