Google Pixel 4 наповал «вбив» Samsung Galaxy S10

Зовсім недавно відбувся анонс, а потім і старт продажів флагманського смартфона Samsung Galaxy S10, який дуже “крутий” у всьому, за винятком хіба що своєї ціни і того програмного забезпечення, яке для нього створюють розробники. Не доводиться сумніватися в тому, що коли відбудеться реліз фінальної стабільної версії Android 10.0 Q, а це має статися в серпні, даний флагман отримає її лише на початку 2020 року, а можливо і пізніше, як це завжди буває. Саме тому, можливо, краще почекати і купити Google Pixel 4.

Сьогодні, 14 березня 2019 року, інсайдери виклали в мережу зображення, що проливають світло на те, як буде виглядати новий флагман «пошукового гіганта», тобто американської корпорації Google. Новинка отримає корпус з металу, але при цьому велика частина тильної кришки буде виконана зі скла Corning Gorilla Glass 6, а це дозволить забезпечити в Pixel 4 підтримку технології бездротової зарядки за стандартом Qi, можливо, потужністю 20 Вт. Звичного 3,5 мм роз’єму в цій моделі не буде.

Єдиним роз’ємом в Google Pixel 4 виявиться інтерфейс USB Type-C, який дозволить швидко заряджати смартфон з використанням технології швидкої зарядки Quick Charge 4.0+. Дисплей в новинці займе більш ніж 90% площі на лицьовій частині, але при цьому буде рамка значного розміру знизу, а під одинарну фронтальну камеру зроблять отвір в екрані, використавши таку саму матрицю, яку зараз можна зустріти в Samsung Galaxy S10, якщо говорити про початкову базову версію.

Таким чином, новинка від «пошукового гіганта» виявиться не гіршою за флагман Samsung Galaxy S10 по частині технічного оснащення і зовнішнього вигляду, а ось програмне забезпечення вона запропонує на порядок якісніше. На тильній частині корпусу нового флагмана від американської корпорації буде подвійна основна камера, яку Google вперше встановить в свій фірмовий мобільний пристрій. Це означає, що всі покупці Pixel 4 зможуть розраховувати на підтримку дворазового оптичного зуму і на інші особливості.

Джерело
ІНШІ НОВИНИ