Xiaomi випустила прошивку MIUI 11 для смартфонів

В останні роки китайська корпорація Xiaomi, бажаючи зробити свої фірмові смартфони кращими, ніж будь-коли раніше, приділяє дуже багато часу програмному забезпеченню, на базі якого вони працюють. Сьогодні, 20 березня 2019 року, даний виробник електроніки анонсував прошивку MIUI 11, яка вийде для мобільних пристроїв і планшетних комп’ютерів вже в нинішньому році. Публікація в соціальній мережі Weibo підтвердила існування даного ПЗ і озвучила дату презентації.

Так, офіційний пост у соціальній мережі Weibo говорить про те, що прошивка MIUI 11 буде анонсована вже сьогодні, тобто 20 березня, а станеться це в 20:00 за місцевим китайським часом. На практиці це означає, що новітнє програмне забезпечення можуть анонсувати вже через кілька годин. Втім, розробники не уточнюють, яку саме нову операційну систему вони збираються випустити. Було лише сказано, що публіці покажуть «нову» MIUI.

Якщо це насправді MIUI 11, то незабаром після анонса власники смартфонів Xiaomi зможуть її завантажити на свої смартфони та планшети, щоб протестувати роботу новітнього програмного забезпечення. Перші 3 – 4 місяці з моменту релізу її першої тестової збірки вся операційна система буде перебувати в стадії тестування, тому в її роботі можуть спостерігатися якісь неполадки і недоліки. Очікується, що вже в другій половині літа вийде остаточна зборка даної прошивки, встановити яку на свої гаджети зможуть всі користувачі.

Відомо, що дана операційна система принесе разом з собою підвищення швидкості роботи, збільшення часу автономної роботи, оновлений інтерфейс, підтримку темного інтерфейсу, доопрацьований екран блокування, а також повністю змінені стандартні програми. Прошивка MIUI 11 вийде для більш ніж чотирьох десятків смартфонів Xiaomi, а мінімальною збіркою операційної системи від Google, на якій вона може бути заснована, буде Android 7.1 Nougat. Залишилося тільки дочекатися анонса.

Джерело
ІНШІ НОВИНИ