Xiaomi дозволила відключати рекламу в смартфонах

Восени 2018 року багато власників смартфонів Xiaomi, особливо на території Китаю, зіткнулися з тим, що на їх мобільних пристроях на базі прошивки MIUI 10 почала відображатися реклама. Спочатку багато користувачів вважали, що їх атакував якийсь вірус, однак все прояснилося після офіційної заяви співробітника китайської корпорації. Він заявив про те, що компанія почала використовувати нову бізнес-модель, при якій за рахунок додавання реклами в свою продукцію вона зможе продавати гаджети майже за собівартістю, а це зробить навіть флагманські моделі доступними широкому колу покупців.

Проте, появу реклами було сприйнято користувачами вкрай негативно. В цьому немає нічого дивного, адже навряд чи хтось хоче споглядати різні банери, які відображаються при використанні практично всіх стандартних додатків, за винятком хіба що веб-браузера та калькулятора. Розуміючи, що все це так тривати більше не може, тому що від цього страждає репутація всього бренду, компанія Xiaomi зробила те, чого від неї багато хто чекав. Вона пообіцяла додати в прошивку MIUI 11 спеціальне налаштування, яке відключить всю рекламу.

За замовчуванням реклама буде увімкнена, а користувачі, які не хочуть підтримувати Xiaomi і бачити рекламу при використанні стандартного ПО, зможуть її відключити. Для того, щоб всі зміни повністю вступили в силу, потрібно після увімкнення налаштування перезавантажити смартфон на базі прошивки MIUI 11. Крім того, з релізом даної операційної системи кількість реклами скоротиться в два рази та стане менш помітною, тому китайська корпорація сподівається на те, що користувачі не стануть її відключати.

Всі ці нововведення дозволять кожній людині самостійно вирішити, як користуватися смартфоном Xiaomi – з вбудованою в нього рекламою або ж ні. Подібний крок з боку китайської корпорації дозволить їй повернути довіру мільйонів фанатів, яку вона втратила, додавши дуже багато реклами в прошивку MIUI 10, випущену більш ніж півроку тому. Залишається вірити, що бренд стримає свою обіцянку, а можливість відключити демонстрацію рекламних банерів з’явиться як у жителів Китаю, так і людей, які проживають за межами даної країни.

Джерело
ІНШІ НОВИНИ