Xiaomi назвала дату релізу прошивки MIUI 11 і список смартфонів, які відновлять

Чим далі в майбутнє, тим більш затребуваним з боку користувачів стає програмне забезпечення. Саме тому Xiaomi інвестує величезні суми грошей в розробку і поліпшення такого, адже інакше вона не зможе забезпечити користувачам кращий користувальницький досвід, а це дуже і дуже важливо в умовах сильної конкуренції на ринку. Сьогодні, 8 червня 2019 року, компанія Xiaomi назвала дату релізу прошивки MIUI 11, а також вона озвучила список смартфонів, які будуть оновлені до нової ОС.

Директор по продуктам Xiaomi Ван Тен в соціальній мережі Weibo повідомив про те, що прошивка MIUI 11 насправді вийде вже в нинішньому році. Проте, як стало відомо з його слів, чекати релізу даного програмного забезпечення варто не раніше другої половини року. На практиці це означає, що цю ОС не анонсують до кінця червня абсолютно точно, тобто на це можна навіть не сподіватися. Виходить, що нова операційна система для смартфонів Xiaomi, Redmi, Black Shark і ряду інших стане доступна значно пізніше, ніж в минулому році.

Стало відомо, що команда розробників вже щосили працює над новою ОС, однак до її релізу ще досить багато часу. Компанія Xiaomi прагне всіма доступними засобами і методами зробити своє програмне забезпечення максимально стабільним, а для цього потрібен час. На думку керівництва китайської корпорації, в залежності від нових функцій і можливостей в ПО, розробників не варто квапити, так як поспіх при створенні і розробці прошивки може негативно позначитися на призначеному для користувача досвіді.

Також вдалося з’ясувати, що до операційної системи MIUI 11 будуть оновлені смартфони Xiaomi Mi 9, Mi 9 SE, Mi 9 EE, Redmi K20, Redmi K20 Pro, Mi Mix 3 (5G), Mi Mix 3, Mi 8, Mi 8 Pro, Mi 8 EE, Mi 8 SE, Mi 8 Lite, Mi Mix, Mi Mix 2, Mi Mix 2S, Mi 6, Mi 6X, Mi Note 2, Mi Note 3, Mi 5s, Mi 5s Plus, Mi 5s, Mi 5X, Mi Max, Mi Max 2, Mi Max 3 і нещодавно запущений в продаж Mi Play. Крім того, на апдейт можуть розраховувати власники моделей Redmi 3S, Redmi 3X, Redmi 4, Redmi 4A, Redmi 4X, Redmi 5, Redmi 5A, Redmi 5 Plus, Redmi 6, Redmi 6A, Redmi 6 Pro, Redmi Note 4, Redmi Note 4X, Redmi Note 5, Redmi Note 5A, Redmi Pro, Redmi S2, Redmi 7, Redmi Note 7 і Redmi Note 7 Pro.

Ми очікуємо, що презентація MIUI 11 відбудеться в другій половині липня, тоді як фінальна стабільна збірка побачить світ в кінці вересня, або ж в першій половині жовтня нинішнього року.

Джерело
ІНШІ НОВИНИ