Довгоочікуваний смартфон Huawei Mate X не надійде в продаж

Ще взимку нинішнього року відбувся офіційний анонс складного смартфона Huawei Mate X, який отримав гнучкий екран і корпус, який можна складати, немов це звичайна книга. Ще під час презентації виробник заявив про те, що телефон буде доступний для покупки в другій половині червня, тому що компанії ще є над чим працювати. Сотні тисяч його потенційних покупців чекали старту продажів, будучи готовими викласти за цей телефон майже $ 3000. Втім, новинка не надійде в продаж, про що стало відомо сьогодні.

Як стало відомо від офіційного джерела, було вирішено скасувати випуск складного смартфона Huawei Mate X в червні. За словами виробника, він не хоче, щоб мобільний пристрій зруйнував репутацію бренду, як це сталося з Galaxy Fold від Samsung. Для того, щоб всього цього уникнути, китайська корпорація збирається провести випробування свого смартфона в різних умовах, щоб повністю переконатися в тому, що він не вийде з ладу у користувачів. Для цього телефон перевірятимуть при різних температурах, в приміщеннях з різною вологістю повітря, а також у багатьох інших місцях.

Простіше кажучи, виробник з Китаю хоче врахувати всі сценарії використання свого складного смартфона, щоб у його покупців, які заплатять за новинку близько $ 3000, не було ніяких проблем з його експлуатацією. Таким чином, продажі Huawei Mate X в червні цього року не почнуться, а стане доступний для покупки даний смартфон тільки у вересні, і за умови, що в його роботі несподівано не виникнуть якісь неполадки. На практиці все це означає, що виробники анонсували подібні телефони завчасно, хоча їх ще потрібно допрацьовувати.

За даними видання CNBC, смартфон Huawei Mate X гарантовано буде працювати на базі Android від Google, тому що мобільний пристрій анонсували ще до санкцій з боку США, а значить такі на нього не діють. Втім, джерела журналу The Wall Street Journal запевняють, що це питання все ще обговорюється. Не виключено, що справжня причина перенесення початку продажів цього смартфона з червня на вересень насправді полягає не в бажанні перевірити конструкцію мобільного пристрою, а в тому, що «пошуковий гігант» заборонив випускати його на базі своєї фірмової ОС.

Джерело

загрузка...

ІНШІ НОВИНИ