У Xiaomi з’явиться смартфон із зарядкою на 200 Вт

Минулого року Xiaomi випустила свій ультимативний флагман Mi 10 Ultra, що став виставкою досягнень компанії за десять років її історії. Однією з фішок смартфона була ультрашвидка зарядка потужністю 120 Вт. Правда, заміри експертів показали, що зарядка видає близько 80 Вт.

Очікується, що в лютому-березні нинішнього року на ринок вийде Xiaomi Mi 11 Pro, в числі поліпшень якого заявлена ультрашвидка зарядка. Можливо, це буде той смартфон, про який згадує мережевий інформатор Digital Chat Station, як про володаря зарядки потужністю 200 Вт. Відразу варто обмовитися, що мова йде про сумарне значення всіх типів зарядки: провідної, бездротової і зворотної.

Можна припустити, що 120 Вт запропонує дротова швидка зарядка, а 80 Вт, що залишилися, припаде на реверсивну і зворотну зарядки. До речі, в активі Xiaomi вже є технологія, що дозволяє заряджати пристрої на потужності 80 Вт, але, схоже, у випадку з Xiaomi Mi 11 Pro швидкість буде нижчою.

Також не будемо списувати з рахунків можливість того, що заповітні сумарні 200 Вт отримає Xiaomi Mi 11 Ultra, прем’єра якого, якщо і відбудеться, то в другій половині нинішнього року.

Нагадаємо, що Xiaomi Mi 11 Pro більшість рис, включаючи дисплей і апаратну платформу, запозичить у Xiaomi Mi 11. Відмінності повинні торкнутися камер, ємності акумулятора і швидкості швидкої зарядки.

загрузка...

ІНШІ НОВИНИ