Укрзалізниця готова протестувати китайський локомотив

Укрзалізниця готова взяти на тестування електровоз китайської компанії CRRC. Про це повідомив глава УЗ Войцех Балчун у себе на сторінці в  Facebook .

Він зазначив, що Укрзалізниця робить ставку на модернізацію своїх локомотивів, але готова розглянути можливість покупки нових тепловозів. “Робимо ставку на глибоку модернізацію наших тепловозів, це своєрідний “upgrade “нашого парку. Нові двигуни, вузли, компоненти – висока ефективність, економія палива … Про це відверто сказали колегам з CRRC.

І тут у нас склалось враження, що китайська сторона знайде прийнятні для себе варіанти участі в реалізації нашої стратегії модернізації локомотивного парку УЗ. В крайньому випадку, відразу пролунала пропозиція обговорити питання на рівні експертів, спільних робочих груп. Також нам запропонували протестувати електровоз БКГ-2, виготовлений для білорусів.

Ми готові до такого тестування за принципом, аналогічним з тестуванням локомотива General Electric на українських шляхах. Китайські колеги не виключають жодного варіанту співпраці “, – зазначив Балчун.

Раніше повідомлялося про те, що Укрзалізниця відклала підвищення тарифів на пасажирські перевезення.

загрузка...
НЕ ПРОПУСТИІНШІ НОВИНИ