Як обрати естетичну стоматологію в Києві?

Красива і чарівна усмішка – це, перш за все, здорові та міцні зуби, від яких до того ж залежить і функціонування травної системи. Щоб запобігти захворюванням зубів, необхідно відвідувати стоматолога не менше двох разів на рік. І тут для мешканців столиці постає питання – як грамотно обрати естетичну стоматологію в Києві? Розглянемо ситуацію на прикладі клініки New Smile доктора Андрія Пешка.

Історія клініки: від звичайного кабінету до сучасного медцентру

Свою діяльність стоматолог А. Пешко почав з приватного кабінету, який відкрив у 2003 році, а зараз він керує власним великим медичним центром New Smile, де працюють найкращі фахівці у своїй професії. У клініці пацієнтам пропонують весь спектр стоматологічних послуг у відповідності зі світовими стандартами якості.

Фахівці медичного центру мають багатий досвід, набутий в результаті багаторічної практики, своєю професійною діяльністю вони щодня доводять, що стоматологічне лікування може бути безболісним і безпечним. Для цього в клініці використовують тільки сучасні технології, обладнання, інструментарій та унікальні методики лікування світового рівня.

Керівник клініки New Smile вважає, що пацієнти варті особливого ставлення, а лікарі повинні враховувати всі індивідуальні побажання і вимоги клієнтів. Такий підхід дозволяє з максимальною ефективністю вирішувати проблеми людей, що звертаються за стоматологічною допомогою.

Одним з головних напрямків Київського центру є естетична стоматологія, але в клініці надають послуги і в області пародонтології, профілактики та гігієни, а також проводять терапевтичне та хірургічне лікування.

Є в медичному центрі і дитяче відділення, в якому передбачено все для того, щоб маленькі пацієнти почували себе комфортно і не боялися лікувати зуби.

За словами доктора Пешка, за роки роботи через його клініку пройшли тисячі пацієнтів, яким допомогли позбутися зубного болю і повернули красу усмішки. Він щиро переконаний, що найкращою нагородою будь-якого стоматолога є вдячність людей та їхня радість від можливості красиво усміхатися.

Принципи роботи клініки New Smile

У зубощелепну систему людини входить безліч різних елементів (зуби, суглоби, кісткова тканина тощо), але всі вони мають взаємозв’язок та залежність одне від одного.Тому для отримання повноти клінічної картини фахівці центру проводять ретельні дослідження, результати яких потім об’єднують і розробляють стратегію лікування. Ефективність такого підходу дуже високо оцінюється вдячними і задоволеними клієнтами.

Основні принципи роботи стоматологів клініки New Smile:

  • Складання лікувального плану ґрунтується на віртуальному або восковому моделюванні, що дозволяє лікарю заздалегідь побачити те, над чим йому доведеться працювати і в разі потреби вносити зміни і коригувати стратегію лікування.
  • Діагностика оклюзії проводиться з максимальною точністю, і на основі отриманих результатів коригується прикус, що позбавляє пацієнта від больових відчуттів при жуванні та відновлює дикцію.
  • Мінімальне хірургічне втручання. Фахівці клініки віддають перевагу технікам і методикам, при яких зубні, кісткові і м’які тканини практично не травмуються.

Стоматологічна клініка New Smile розташована в Печерському районі Києва за адресою вул. Чигоріна, 59. Прийом пацієнтів ведеться щодня, крім неділі, з 9 до 20 годин. Щоб записатися до потрібного фахівця, слід зателефонувати за номером 044-337-77-59 або заповнити спеціальну форму на сайті www. newsmile.com.ua.

загрузка...

ІНШІ НОВИНИ