В Україну у червні увірветься спека до 30 градусів: синоптики дали прогноз по містах

У перший місяць літа у більшості міст України температура повітря наблизиться до позначки +30 градусів. При цьому істотних опадів у червні чекати не варто.

Нічна температура становитиме 15-20 градусів, а вдень в українських містах стовпчики термометрів у середньому показуватимуть 25-30 градусів тепла. Про це повідомляє сайт прогнозу погоди World Weather.

У Києві червень 2022 року буде доволі теплим. Більшість днів протягом першого літнього місяця прогнозуються сонячними. Дощів синоптики у червні в українській столиці не прогнозують. Середня денна температура коливатиметься від 23 градусів на початку місяця до 30 в останні дні червня.

Одеса у червні порадує сонячною погодою, хоча температура тут буде навіть нижчою, ніж у столиці. Максимальні температурні значення прогнозуються лише на рівні 27-28 градусів тепла. Червневі ночі в Одесі будуть досить прохолодними – лише 17-20 градусів зі знаком “плюс”.

У Харкові синоптики також не віщують дощів у червні, хоча тут буде більше хмарних днів, ніж у Києві та Одесі. Стовпчики термометрів у середньому показуватимуть 23-28 градусів тепла. Вночі температура становитиме від +16 на початку місяця до +22 наприкінці.

У Львові половина червневих днів прогнозується з мінливою хмарністю. При цьому температура не встигне протягом червня прогрітися до літніх показників та становитиме в середньому 20-24 градуси тепла.

Погода у Дніпрі протягом червня навпаки радуватиме літніми показниками. Дощів у місті чекати не варто, проте стовпчики термометрів впритул наблизяться до 30 градусів і показуватимуть 26-28 градусів тепла.

У Вінниці синоптики прогнозують переважно мінливу хмарність упродовж червня. Втім, опадів у червні у цьому місті не передбачається. Температура повітря не підніметься вище за +25 градусів.

Достатньо тепло у червні буде в українському Херсоні. Невеликий дощ синоптики віщують на початку літа, а наступні дні місяця будуть сонячними. З перших днів червня повітря у місті прогріється до +26 градусів. Наступні дні протягом червня будуть досить спекотними – 28-30 градусів тепла.

Раніше синоптики розповіли, що погода в Україні цього літа буде нестійкою і з великими перепадами температури. Аномальна спека та посуха змінюватимуться грозами та шквальним вітром.

Джерело

НЕ ПРОПУСТИІНШІ НОВИНИ