Користувачі iPhone 13 скаржаться на відсутність функції шумоподавлення телефонних дзвінків

Власники iPhone 13 скаржаться на відсутність функції шумоподавлення для телефонних дзвінків, яка доступна на всіх інших смартфонах Apple під керуванням iOS 15.

На всіх iPhone під керуванням iOS 14/iOS 15 функцію можна знайти в меню Установки > Універсальний доступ > Аудіовізуалізація > Шумоприглушення телефону. На моделях iPhone 13 цієї опції немає.

Один з користувачів Reddit навіть припустив , що в iPhone 13 просто відсутній “мікрофон, який використовується для шумоподавлення”, у той час як в iPhone 12 він є. На жаль, це не так – у смартфонах Apple 2021 така ж кількість мікрофонів, як і попередньому поколінні.

На форумах підтримки Apple також йде обговорення цієї проблеми – користувач під ніком dagocarlito повідомив, що компанія вже працює над виправленням, але терміни виходу оновлення поки не визначені. Публікацію було зроблено майже два місяці тому, але виробник iPhone не усунув баг і в iOS 15.2.

Цікаво, що навіть у бета-версії iOS 15.3 проблема все ще збереглася. Можливо, Apple усуне її в одній із наступних збірок.
НЕ ПРОПУСТИІНШІ НОВИНИ