У Києві заборонили в’їзд для вантажівок

У Києві водіїв попередили про обмеження на в’їзд вантажівок до столиці вранці в четвер, 13 грудня, у зв’язку з негодою. Про це повідомляє прес-служба КМДА.

“О 6:00 13 грудня у зв’язку з ускладненням погодних умов в’їзд вантажівок до Києва знову обмежать. Для водіїв будуть розгорнуті пункти обігріву на всіх в’їздах в місто”, – повідомили напередодні в КМДА з посиланням на інформацію Управління з питань цивільного захисту.

Міська влада закликає столичних водіїв без потреби не виїжджати в місто на приватному автотранспорті і користуватися громадським транспортом. Також водіїв попросили не паркувати автомобілі на узбіччях доріг і в не передбачених для цього місцях. Авто, що заважають проходженню снігоприбиральної техніки, будуть евакуювати.

За прогнозами синоптиків, в Києві до 14 грудня пройдуть сильні снігопади. Рівень опадів очікується до 20 см снігу.

Раніше обмеження на в’їзд були введені 12 грудня о 16:00 перед вечірньою годиною пік. З 21:00 того ж дня до Києва вирішили знову запускати вантажний транспорт невеликими колонами, щоб не ускладнювати рух автошляхами столиці.

Також повідомлялося, що у зв’язку з погіршенням погодних умов за деякими автошляхами Київської, Житомирської та Одеської областей 12 грудня обмежили рух фур.

Джерело
ІНШІ НОВИНИ