Луценко подала в суд на Гриценка: вимагає 2,5 млн грн

Нардеп від БПП Ірина Луценко подала позов до суду проти кандидата у президенти Анатолія Гриценка про захист честі та гідності родини.

Про це заявила народний депутат, представник президента України у Верховній Раді Ірина Луценко.

У ефірі телеканалу Луценко продемонструвала довідку з військової частини, де служив її син – 55-ї Запорізької артилерійської дивізії. Вона розповіла, що її син Олександр 40 днів був у Пєсках, під Донецьким аеропортом.

Луценко оцінила у 2,5 млн грн моральну шкоду від заяв Гриценка про те, що Луценки начебто “відмазували” сина від мобілізації.

“Сума позову буде 2,5 млн грн. Це та сума, яку Анатолій Гриценко знайшов, щоб подати платіж, який бере ЦВК у кандидатів у президенти. Якщо він знайшов як майбутній Верховний головнокомандувач (так він собі думає, так не думає народ України, так не думаю я як матір воїна), то програний ним у суді позов буде коштувати йому того завдатку”, – заявила нардеп.

Як вона сказала, звернулась до суду через “брехню та образу сім’ї, про захист честі й гідності родини”.

“У мене запитання до чесного й такого псевдопатріотичного полковника Гриценка. Він має військову освіту, він був міністром оборони, йому Президент Порошенко пропонував іти міністром оборони або очолювати РНБО та інші посади. Відмовився… Тоді, коли була така біда, чому ви, Анатолій Гриценко, не пішли на фронт? Це попахує дезертирством, це попахує “відмазуванням”, – заявила Ірина Луценко.

За її словами, у разі перемоги на суді, кошти скерують на потреби волонтерських організацій.

Джерело
ІНШІ НОВИНИ