Глава Світового банку завітав до України

41

Вранці 13 листопада Джим Йонг Кім провів офіційний сніданок з представниками агробізнесу. Пізніше він зустрінеться з першими особами країни.

Глава Світового банку Джим Йонг Кім прибув в Україну, де проведе зустрічі з президентом Петром Порошенко, прем’єром Володимиром Гройсманом та спікером Андрієм Парубієм.

Вранці 13 листопада Джим Йонг Кім проводить зустріч з аграріями, на якій також присутній міністр фінансів Олександр Данилюк.

“Сьогодні розпочався дводенний візит в Україну президента Світового банку Джима Кіма. Під час зустрічі у Вашингтоні я запросив його відвідати Україну, щоб побачити зміни, що відбуваються в нашій країні, і переконатися в значній ролі Світового банку в цих змінах. Прямо зараз починаємо зі сніданку з представниками агробізнесу, щоб обговорити шляхи збільшення продуктивності в агросекторі і роль нашої країни в глобальній продуктової безпеки “, – написав Данилюк в Facebook в понеділок.

Раніше Світовий банк опублікував жовтневий доповідь “Міграція і мобільність”, згідно з яким очікує поступового прискорення темпів зростання ВВП України до 4% в 2019 році. Прогноз на 2017 рік, згідно з документом, як і раніше становить 2%.

У 2018 році економічне зростання, за очікуваннями СБ, складе 3,5%. Інфляція в Україні прогнозується в 2017 році на рівні 10%, а в 2018-2019 роках – 9%.
ІНШІ НОВИНИ