У кожному антикорупційному органі присутня політика, – Максим Поляков

В антикорупційних органах вже почали ділити крісла. До того ж, багато політиків обирають собі відповідний орган, стаючи на той чи інший бік. Усе це перетворилося у повний фарс.

Таку думку висловив народний депутат України Максим Поляков у ефірі програми «Zіткнення» з Роксаною Руно на телеканалі ZIK.

«Мені особисто соромно, що я як народний депутат обговорюю роботу антикорупційних органів. Оскільки вони мають працювати, і їх ніхто не повинен політизувати. Свого часу я голосував абсолютно за всі антикорупційні органи, але не погоджують із тим, що корупції стало менше», – констатував Поляков.

Натомість, зауважує депутат, на створення антикорупційних органів у державі було витрачено мільярди гривень,однак всі системні корупціонери продовжують працювати.

«В антикорупційних органах немає ефективності, натомість політика присутня в кожному із них. Там навіть вже почали ділити крісла. До того ж, багато політиків обирають собі відповідну силу і стають на той чи інший бік, і все це перетворилося у повний фарс», – наголосив Максим Поляков.

Депутат переконаний, що такі органи мають працювати в державі, однак там не може бути жодного куратора ні для НАЗК, ні для НАБУ чи інших структур.

«Я однаково критикую і Генпрокуратуру, і НАБУ, і решту відомств. Але хочу підкреслити, що сьогодні з НАБУ створили ідола, мовляв, цей орган не можна чіпати, бо там всі гарно працюють. Натомість зараз, наприклад, у Бюро працює пан Індиченко – це колишній начальник УБОЗу, який «віджимав» бізнес, і який до цього часу має російський паспорт. І такі люди відчувають свою абсолютну безкарність», – зауважив Максим Поляков.

 

Джерело
ІНШІ НОВИНИ