Ляшко має намір ініціювати відставку Кабміну

Verkhovna Rada deputy Oleh Liashko

Керівник фракції Радикальної партії у Верховній Раді Олег Ляшко погрожує ініціювати відставку уряду, якщо Кабінет міністрів не внесе ініціативу про підвищення пенсій.

“Ми вимагаємо від прем’єр-міністра Гройсмана, від уряду виконати обіцянку, яку вони давали, і внести в парламент законопроект про підвищення пенсій для мільйона українських пенсіонерів і про перерахунок пенсій”, – заявив О.Ляшко на засіданні погоджувальної ради керівників фракцій, груп і комітетів парламенту в понеділок у Києві.

“Хочу попередити і уряд, і прем’єр-міністра: якщо ви не внесете цей законопроект, якщо ми невідкладно не розглянем і не підвищимо пенсії для українських пенсіонерів, фракція Радикальної партії ініціюватиме відповідно до Конституції та законів про Кабінет міністрів і Регламент Верховної Ради питання про відставку уряду “, – підкреслив він.

У той же час керівник парламентської фракції “Батьківщина” Юлія Тимошенко знову наголосила, що голова парламенту заблокував реєстрацію проекту постанови про відставку прем’єр-міністра, яку ініціювала фракція.

У свою чергу голова Верховної Ради Андрій Парубій пояснив, що в 2015 році парламент прийняв закон, яким регулюються взаємини між Верховною Радою і Кабінетом міністрів. “В ньому чітко вказано: згідно ст.18  Верховна Рада може звільнити члена Кабінету міністрів – окрім прем’єр-міністра України. І це може статися – або за пропозицією президента Україна, або за ініціативою 150 народних депутатів України “, – сказав спікер.

загрузка...
НЕ ПРОПУСТИІНШІ НОВИНИ