Чемпіон світу з України затриманий у Росії в справі про вбивство

Співробітники Інтерполу затримали в Петербурзі дворазового чемпіона світу з кікбоксингу Вадима Оленчика, котрий перебував у міжнародному розшуку в справі про вбивство й викрадення автомобіля в Києві.

“Затриманий громадянин України Вадим Оленчик 1995 року народження, який перебував у міжнародному розшуку за ініціативою правоохоронних органів України за вчинення злочинів, передбачених пунктом 6 частини 2 статті 115 КК України (умисне вбивство, вчинене з корисливих мотивів), частиною 1 статті 289 КК України (незаконне заволодіння транспортним засобом)”, — цитує “Інтерфакс” джерело в правоохоронних органах.

Оленчик поки утримується у черговій частині ОМВД у Курортному районі Петербурга. Правоохоронні органи України поінформовані про затримання через НЦБ Інтерполу МВС Росії, додало джерело.

Дворазового чемпіона світу з кікбоксингу, чемпіона Європи та п’ятикратного чемпіона України з тайського боксу Вадима Оленчика із кінця 2017 розшукували в справі про вбивство в Києві його знайомого з подальшим викраденням автомобіля.

Джерело
ІНШІ НОВИНИ