Коноплянка назвав матч з Боруссією найбільш пам’ятним в його кар’єрі

Український хавбек німецького Шальке Євген Коноплянка поділився своїми враженнями після матчу 13-го туру Бундесліги, в якому його команда зіграла внічию з дортмундською Боруссією (4:4)

Після поєдинку в своєму офіційному акаунті в твіттері Коноплянка охарактеризував цей матч, як найпам’ятніший поєдинок в його кар’єрі.

“Найбільш пам’ятний матч у моїй кар’єрі, і я думаю не тільки для мене”, – написав Коноплянка.

Посмотреть изображение в Твиттере

Нагадаємо, що в цьому матчі команді іншого українця Андрія Ярмоленко вдалося забити чотири голи ще до перерви. Однак гравці Шальке не здалися, і в другій 45-хвилинці відповіли своїми чотирма взяттями воріт. При цьому, на рахунку Коноплянки дві гольові передачі, в тому числі і вирішальна, на 92-й хвилині.

У нинішньому сезоні Бундесліги Коноплянка взяв участь в 12 матчах, відзначившись у них одним голом і трьома ассистами.